TC0550B1002T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0550B1002T5E
JLCPCB Part #
C141888
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS