CMI160808U3R9KT
MFR.Part #
CMI160808U3R9KT
JLCPCB Part #
C139210
Description
1.3Ω 15mA 25@10MHz 3.9uH 35MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS