FHW1210HC4N7JGT
MFR.Part #
FHW1210HC4N7JGT
JLCPCB Part #
C318030
Description
1A 30@300MHz 4.7nH 5.8GHz 65mΩ ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS