RI40-1/4W-680KΩ ±5% T
Extended
- Manufacturer
- CCO(Chian Chia Elec)
- MFR.Part #
- RI40-1/4W-680KΩ ±5% T
- JLCPCB Part #
- C136554
- Package
- Plugin,D2.3xL6.5mm
- Description
- -55℃~+155℃ 250mW 500V 680kΩ ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS