RI40-1/2W-470KΩ±2% T
MFR.Part #
RI40-1/2W-470KΩ±2% T
JLCPCB Part #
C122211
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW 700V ±2% ±250ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS