TC0650F255JT5K
MFR.Part #
TC0650F255JT5K
JLCPCB Part #
C425554
Description
200V 25.5Ω 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS