TC0325B2202T5E
MFR.Part #
TC0325B2202T5E
JLCPCB Part #
C133163
Description
-55℃~+155℃ 167mW 22kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS