25121WF158KT4E
MFR.Part #
25121WF158KT4E
JLCPCB Part #
C2768993
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS