IS61NLP12836EC-200TQLI
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS61NLP12836EC-200TQLI
JLCPCB Part #
C1352004
Package
QFP-100(14x20)
Description
-40℃~+85℃ 200mA 3.135V~3.465V 3.1ns 4.5Mbit 80mA Parallel Port (Parallel) QFP-100(14x20) SRAM ROHS