1210W2F1370T5E
MFR.Part #
1210W2F1370T5E
JLCPCB Part #
C132122
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS