25121WJ012LT4E
MFR.Part #
25121WJ012LT4E
JLCPCB Part #
C406906
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS