1206W4F250MT5E
MFR.Part #
1206W4F250MT5E
JLCPCB Part #
C127700
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 25mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS