HT14F-DC24V-SHG
Extended
Manufacturer
HTV(Ningbo Bo Yue Elec)
MFR.Part #
HT14F-DC24V-SHG
JLCPCB Part #
C125667
Package
Plugin,29x12.7mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 10A@30VDC、10A@250VAC 15ms 24V 530mW 5ms Non-Polarized - Single Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,29x12.7mm Power Relays ROHS