HTV6-DC12V-SHA
Extended
Manufacturer
HTV(Ningbo Bo Yue Elec)
MFR.Part #
HTV6-DC12V-SHA
JLCPCB Part #
C125682
Package
插件,15.7x12.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 12V 4 5ms 600mW Non-Polarized - Single Coil 插件,15.7x12.2mm Automotive Relays ROHS