0603WAF165JT5E
MFR.Part #
0603WAF165JT5E
JLCPCB Part #
C12054
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS