4D03WGJ0683T5E
MFR.Part #
4D03WGJ0683T5E
JLCPCB Part #
C12036
Description
4 62.5mW 68kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS