4D03WGJ0473T5E
MFR.Part #
4D03WGJ0473T5E
JLCPCB Part #
C12027
Description
4 47kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS