HV121WF4702T4E
MFR.Part #
HV121WF4702T4E
JLCPCB Part #
C2779466
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kV 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS