1206W4F169KT5E
MFR.Part #
1206W4F169KT5E
JLCPCB Part #
C123333
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS