0201WMF5760TEE
MFR.Part #
0201WMF5760TEE
JLCPCB Part #
C784164
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS