0402WGJ0915TCE
MFR.Part #
0402WGJ0915TCE
JLCPCB Part #
C11868
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS