MXO45HST-3C-24M000000
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
MXO45HST-3C-24M000000
JLCPCB Part #
C1138838
Package
DIP-4
Description
-20℃~+70℃ 24MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS