MXO45HST-3C-20M000000
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
MXO45HST-3C-20M000000
JLCPCB Part #
C1138603
Package
DIP-4
Description
-20℃~+70℃ 20MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS