MXO45HS-2I-15M443000
MFR.Part #
MXO45HS-2I-15M443000
JLCPCB Part #
C1138774
Description
-40℃~+85℃ 15.443MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS