752101752GPTR13
MFR.Part #
752101752GPTR13
JLCPCB Part #
C1738735
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 7.5kΩ 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS