MXO45HST-3C-25M000000
MFR.Part #
MXO45HST-3C-25M000000
JLCPCB Part #
C1138772
Description
-20℃~+70℃ 25MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS