MXO45LV-3C-25M000000
MFR.Part #
MXO45LV-3C-25M000000
JLCPCB Part #
C1138753
Description
-20℃~+70℃ 25MHz 25mA 3.3V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS