MXO45HST-2C-12M352000
MFR.Part #
MXO45HST-2C-12M352000
JLCPCB Part #
C1138682
Description
-20℃~+70℃ 12.352MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS