767141123GPTR13
MFR.Part #
767141123GPTR13
JLCPCB Part #
C1738236
Description
100mW 12kΩ 13 14 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS