MXO45-3C-40M000000
MFR.Part #
MXO45-3C-40M000000
JLCPCB Part #
C1138620
Description
-20℃~+70℃ 40MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS