MXO45T-2I-60M000000
MFR.Part #
MXO45T-2I-60M000000
JLCPCB Part #
C1138984
Description
-40℃~+85℃ 5V 60MHz 60mA HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS