MXO45HS-3C-50M000000
MFR.Part #
MXO45HS-3C-50M000000
JLCPCB Part #
C1138592
Description
-20℃~+70℃ 50MHz 5V 60mA HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS