MXO45HST-2C-64M000000
MFR.Part #
MXO45HST-2C-64M000000
JLCPCB Part #
C1138801
Description
-20℃~+70℃ 5V 60mA 64MHz HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS