1206W4F187JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4F187JT5E
JLCPCB Part #
C116140
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS