1210W3J068JT5E
MFR.Part #
1210W3J068JT5E
JLCPCB Part #
C11014
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS