201007F499KT4E
MFR.Part #
201007F499KT4E
JLCPCB Part #
C407026
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.99Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS