CQ121WJ0100T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0100T4E
JLCPCB Part #
C2771653
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS