PPB222JCC3RLC
MFR.Part #
PPB222JCC3RLC
JLCPCB Part #
C109892
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kV 2.2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS