MPP224J2J2607148LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP224J2J2607148LC
JLCPCB Part #
C109656
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS