MPP684J2G1307146LC
MFR.Part #
MPP684J2G1307146LC
JLCPCB Part #
C109846
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 680nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS