MPP104J3A1907138LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP104J3A1907138LC
JLCPCB Part #
C328288
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS