TC0525F806JT5E
MFR.Part #
TC0525F806JT5E
JLCPCB Part #
C109433
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS