MP2105K27E4X8LC
MFR.Part #
MP2105K27E4X8LC
JLCPCB Part #
C105768
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
1uF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS