MPP474K2W1906136LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP474K2W1906136LC
JLCPCB Part #
C109799
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 450V 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS