TC0225B3002TCE
MFR.Part #
TC0225B3002TCE
JLCPCB Part #
C105614
Description
-55℃~+155℃ 25V 30kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS