HQ101WJ0103T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HQ101WJ0103T4E
JLCPCB Part #
C2778327
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS