BZX84C7V5W
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX84C7V5W
JLCPCB Part #
C968299
Package
SOT-323(SC-70)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 200mW 7.5V 7V~7.9V 80Ω SOT-323(SC-70) Zener Diodes ROHS