CQ03WAF200JT5E
MFR.Part #
CQ03WAF200JT5E
JLCPCB Part #
C966665
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS