HV1007F2494T4E
MFR.Part #
HV1007F2494T4E
JLCPCB Part #
C2779334
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 2kV 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS