CQ03WAF4024T5E
MFR.Part #
CQ03WAF4024T5E
JLCPCB Part #
C966642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS